Αρχική » ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ » Συμμετοχή του πολυφωνικού συνόλου του Μουσικού Σχολείου Ιωαννίνων στους Κουκλιούς Πωγωνίου

Αύγουστος 2024
« Ιούλ

Για 6η συνεχόμενη χρονιά το Ηπειρώτικο Πολυφωνικό Σύνολο του Μουσικού Σχολείου Ιωαννίνων «Νικόλαος Δούμπας» έλαβε μέρος στο φεστιβάλ που διοργάνωσε ο Σύλλογος Πωγωνίσιου Πολυφωνικού Τραγουδιού, στους Κουκλιούς Πωγωνίου, την Παρασκευή 2 Αυγούστου 2024.
Στο φετινό φεστιβάλ έλαβαν μέρος οι μαθήτριες: Λυδία Αρβανίτη, Αντωνέττα Μπόλου καθώς και οι τελειόφοιτες Νεφέλη Μπαμπινιώτη και Κατερίνα Σιώζου.
Υπεύθυνος καθηγητής και διδασκαλία πολυφωνικού τραγουδιού: Παναγιώτης Τέλλης.
Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος καθηγητών του Μουσικού Σχολείου Ιωαννίνων θα ήθελαν να ευχαριστήσουν τον Σύλλογο Πωγωνίσιου Πολυφωνικού Τραγουδιού για την πρόσκληση συμμετοχής, τις μαθήτριες, που πάρα τις καλοκαιρινές τους διακοπές, συμμετείχαν στην εκδήλωση όπως και τους συνοδούς γονείς τους.  Επίσης θα ήθελαν να ευχαριστήσουν τις τελειόφοιτες μαθήτριες και πλέον φοιτήτριες Νεφέλη Μπαμπινιώτη (Α.Π.Θ.) και Κατερίνα Σιώζου (ΠΑ.ΜΑΚ.) για την ένθερμη συμμετοχή τους.